Ceny ozonowania

 

Dokładna wycena usługi ozonowania ustalana jest indywidualnie i zależy od oczekiwanych przez Klienta efektów dezynfekcji. Dysponujemy profesjonalnym generatorem dużej mocy, który produkuje aż 32 g ozonu na godzinę (32 000 mg/h) i pozwala na dezynfekcję pomieszczeń do 700 m3. Dzięki temu usługa wykonywania jest szybko i skutecznie. W przypadku korzystania z urządzeń mniejszej mocy czas osiągnięcia odpowiedniego stężęnia ozonu w pomieszczeniu oraz samo ozonowanie trwa dłużej. 

W przypadku pozbycia się łatwych do usunięcia zapachów w pomieszczeniu do 30 m kw. wystawczy zwykle jedna godzina. Natomiast w większych pomieszczeniach, w których osiągnięcie odpowiedniego stężenia ozonu trwa dłużej lub w przypadku usuwania trudniejszych do zwalczenia zapachów czas pracy ulega zwiększeniu.

Orientacyjnie należy przyjąć, że cena 1 godziny pracy generatora ozonu to koszt 100 zł netto. Dokładny czas i cena ozonowania (w tym rabaty*) ustalane są na podstawie wywiadu telefonicznego lub podczas wizyty na miejscu.

Należy zaznaczyć, że w przypadku większych powierzchni lub konieczności osiągnięcia dużego stężenia ozonu, każde pomieszczenie należy ozonować osobno.

Dojazd do lienta
- poza terem Kielc – 0,80 zł / km

Rabaty i gratisy:
- dojazd do klienta na terenie Kielc – gratis
- ozonowanie kilku pomieszczeń w jednym budynku – rabat wyceniany indywidualnie

* - rabat przyznawany jest w sytuacji, gdy czas ozonwoania przekracza 3 godziny