Zlikwidujemy w Twoim domu roztocza i alergeny. Usuniemy wirusy, bakterie i inne drobnoustroje poprawiając życie alergików.

 

Likwidacja roztoczy i alergenów

 

Dlaczego Tylko Nieliczni Rodzice Potrafią Zadbać O Zdrowie Swoich Dzieci Likwidując Skutecznie Zarazki, Roztocza I Inne Alergeny?

 


Problem występowania roztoczy kurzu domowego jest dobrze znany alergikom i astmatykom. Te bardzo małe pajęczaki obecne są we wszystkich domach a ich odchody skutecznie przyczyniają się do dużego dyskomfortu osób uczulonych na nie. Katar alergiczny, zatkany nos, łzawienia, drapanie w gardle, duszności astmatyczne czy napady kichania to utrapienie dla każdego alergika.

Alergicy czy rodzice uczulonych dzieci wykorzystują przeważnie tradycyjne metody zwalczania roztoczy kurzu domowego. Wiążą się one głównie z unikaniem w pokojach alergików przedmiotów będących tradycyjnymi siedliskami pajęczaków, czyli m.in. tapicerowanych mebli, grubych narzut, dywanów, kotar lub w przypadku ich występowania - częste ich pranie czy odkurzanie. Wszystkie te czynności wymagają zaangażowania czasu i funduszy.

Najnowszą metodą zwalczania roztoczy, którą Państwu proponujemy jest ozonowanie mieszkań. Dla alergików i astmatyków jest to szczególnie istotne w czasie nasilenia objawów alergii. Już niewielkie stężenie ozonu, który dostaje się do komórek roztoczy niszczy je i w efekcie pozwala na wyeliminowanie lub wyraźne zmniejszenie problemów z alergią.

Systematyczne ozonowanie mieszkań zdecydowanie poprawia komfort życia, samopoczucie oraz wpływa na polepszenie snu. Ozonowanie niszczy jednocześnie inne bardzo groźne alergeny takie jak: grzyby, pleśń, a także wirusy, bakterie i inne drobnoustroje. Usuwa również nieprzyjemne i trudne do pozbycia się brzydkie zapachy m.in. stęchlizny, potu czy dymu papierosowego. Po takim zabiegu powietrze w domu jest czyste i świeże.

Ozonowanie jest metodą ekologiczną, bezpieczną i nie pozostawia żadnych skutków ubocznych. Powinno być jednak wykonane przez osobę doświadczoną, dysponującą profesjonalnym sprzętem do wytwarzania ozonu.

WAŻNE!!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, czy w Twoim przypadku ozonowanie mieszkania przyniesie oczekiwany efekt, zadzwoń do nas. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje, a z doświadczenia wiem, że może wiele wyjaśnić. Tel. 53 53 54 525