Kawiarnie, puby czy sale weselnie i bankietowe to miejsca w których klienci oczekują odpowiednich standardów higienicznych.

 

Odświeżanie restauracji i kawiarni

 

Dowiedz Się Jaki Jest Związek Pomiędzy Pierwszym Wrażeniem Kienta w Lokalu a Stałym Wydawaniem Jego Pieniędzy Właśnie u Ciebie?

 


Kawiarnie, restauracje, puby czy sale weselnie i bankietowe to miejsca w których klienci oczekują odpowiednich standardów higienicznych. Jednak w wielu przypadkach zapachy głównie dymu tytoniowego, jedzenia wydostającego się z kuchni, wilgoci a czasem nawet stęchlizny mogą przyczynić się do tego, że pierwsze wrażenie gości nie będzie najlepsze. Taka sytuacja oprócz niekorzystnej opinii o lokalu, może w konsekwencji przyczynić się do zmniejszenia przychodów.

Zapachy te są trudne do usunięcia. Oprócz tego, że unoszą się w powietrzu to wnikają w głąb tapicerowanych mebli, zasłon i pozostałego wyposażenia pokrytego materiałem. Dodatkowo osadzają się na ścianach i na innych trudnodostępnych elementach wyposażenia lokalu, które na co dzień nie są sprzątane.

Rozwiązaniem tych problemów jest ozonowanie pomieszczeń. W tej metodzie wykorzystuje się jedynie wyprodukowany przez generator ozon, który usuwa nieprzyjemne zapachy pozostawiając powietrze czyste i świeże. Stosowanie innych chemicznych środków nie jest już potrzebne. Usługa wykonana przez doświadczoną osobę za pomocą urządzenia o dużej mocy zapewnia osiągnięcie zamierzonych rezultatów.

Ozonowanie oprócz usuwania nieprzyjemnych zapachów w tym dymu tytoniowego, zwalcza także występujące w lokalach wirusy, bakterie, roztocza a także inne alergeny i drobnoustroje, których występowanie jest naturalną konsekwencją przebywania w jednym miejscu wielu osób. Systematyczne stosowanie ozonu pomaga także pozbyć się insektów i gryzoni.

Świeże i czyste powietrze w lokalu jest ważnym argumentem przy podejmowaniu decyzji przez Klienta o wyborze miejsca w którym chce spędzić czas lub zorganizować przyjęcie. Klienci bowiem chętniej będą wybierać lokale w których zapewniony mają odpowiedni komfort.

WAŻNE!!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, czy w przypadku Twojej restauracji lub kawiarni ozonowanie przyniesie oczekiwany efekt, zadzwoń do nas. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje, a z doświadczenia wiem, że może wiele wyjaśnić. Tel. 53 53 54 525