Szybko i skutecznie zdezynfekujemy Twoje mieszkanie, dzięki czemu poznasz komfort mieszkania czystym pomieszczeniu.  

 

Ozonowanie domów i mieszkań 

 

POZNAJ Jeden Konkret Dzięki Któremu Odświeżysz Swoje Mieszkanie, Pozbędziesz Się Brzydkich Zapachów Oraz Wirusów, Zarazków i Alergenów

 


Zdrowie rodziny – najcenniejsza wartość
Warunki w jakich mieszkamy mają decydujący wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Pomieszczenia ze świeżym i czystym powietrzem, pozbawione szkodliwych wirusów i bakterii zdecydowanie poprawiają komfort życia. Warunki takie są szczególnie ważne dla małych dzieci, które narażone są niejednokrotnie działanie znajdujących się w domowym powietrzu zarodników pleśni lub innych grzybów. Prawdopodobnie zgodzisz się że mną, że niby jest to takie proste i oczywiste i co więcej wszyscy o tym wiedzą, ale w praktyce przyznasz, że w wielu domach wygląda to różnie.

Zagrożenie którego nie widać
Sytuacja staje się jeszcze gorsza, gdy dom jest środowiskiem w którym rozmnażają się wirusy, zarazki, roztocza oraz inne szkodliwe drobnoustroje i patogeny, a także wtedy, kiedy pomieszczenia wypełnione są nieprzyjemnymi zapachami np. grzyba lub stęchlizny. Sprawa jest o tyle poważana, że tego zagrożenia nie widać (za wyjątkiem pojawiającego się na ścianie grzyba) i czasem wyczuwalnego zapachu stęchlizny, ale warto mieć na uwadze, że ono niejednokrotnie znajduje się wokół nas a my często o tym nie wiemy.

Nie lekceważ przesłanek
Jeżeli zaczynają występować u Ciebie lub u kogoś z rodziny choroby i alergie niekorzystnie wpływające na zdrowie poprzez zaburzenie układu oddechowego, immunologicznego czy nerwowego i trudno jest odnaleźć ich przyczynę warto rozważyć, czy mieszkanie lub dom nie jest miejscem w którym zaczynają się rozwijać chorobotwórcze zarazki i wirusy. Zgodzisz się również z tym, że pojawiające się ponadto bóle głowy, kichanie, łzawienie oczu, kaszel czy złe samopoczucie i rozdrażnienie wprowadzają poważny dyskomfort w życiu domowników.

Jak pozbyć się zarazków, roztoczy i brzydkich zapachów w domu?
Rozwiązane tego problemu jest bardzo proste. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest dezynfekcja pokoju, mieszkania lub domu ozonem. Gaz ten wypełniając całe pomieszczenie i dostając się we wszystkie zakamarki niszczy wirusy, alergeny i bakterie. Ozonowanie pomieszczeń oprócz usuwania wirusów, bakterii, roztoczy a także innych alergenów eliminuje dodatkowo nieprzyjemne zapachy m.in. pleśni i grzybów. Ozon będąc gazem wypełnia całe pomieszczenie, także trudnodostępne miejsca, dlatego nie ma już potrzeby stosowania innych środków dezynfekujących.

Czy jest jakaś inna alternatywa?
Możesz sobie oczywiście zadać pytanie czy jest jakiś inny sposób kompleksowej dezynfekcji, którą można wykonać bardzo łatwo i szybko bez zaangażowania znacznych środków i wyłączenia pomieszczenia z użytkowania przez dłuższy czas? Ja takiego nie znam, ale nie wykluczam, że taki istnieje :)

Co zyskasz dzięki ozonowaniu mieszkania?
Na pewno będziesz mieć pewność, że mieszkanie w którym żyjesz jest bezpieczne, sterylne, pozbawione wirusów, bakterii i innych zarazków. Dodatkowo pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów np. zwierząt domowych czy dymu tytoniowego. Zlikwidowane zostaną roztocza i inne alergeny, dzięki czemu alergicy i astmatycy odczują znacząca ulgę.

Lepiej zapobiegać niż leczyć
Ozonowanie zawsze można przeprowadzić profilaktycznie w dowolnym czasie, aby mieć pewność, że dom w którym żyjesz nie jest siedliskiem chorobotwórczych bakterii i źródłem nieprzyjemnych zapachów. Lepiej odpowiednio wcześniej zapobiegać niż później wydawać fortunę na lekarzy i leki.

WAŻNE!!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, czy w Twoim przypadku ozonowanie mieszkania przyniesie oczekiwany efekt, zadzwoń do nas. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje, a z doświadczenia wiem, że może wiele wyjaśnić. Tel. 53 53 54 525