Usuwamy nieprzyjemne i trudne do pozbycia się zapachy. Po ozonowaniu powietrze w pomieszczeniu jest czyste i świeże.

 

Usuwanie brzydkich zapachów

 

dowiedz się Jak Na 100% Wyeliminować z Domu Krępujące i Uciążliwe Zapachy Dzięki Czemu Unikniesz Wstydu Gdy Odwiedzą Cię Goście i Znajomi?

 

Przykra wizytówka domu
Nieprzyjemny zapach, który pojawi się w domu może niejednej osobie spędzić sen z powiek. Nie ma się zresztą czemu dziwić, bowiem nie ma chyba nic gorszego niż mieszkanie w którym wyczuwalne są brzydkie zapachy. Wszyscy chcemy, aby nasz dom miał swój piękny i wyjątkowy klimat, był miejscem odpoczynku i przyjaznym dla ludzi. Jednak niechciany zapach oprócz tego, że wpływa na nasz dyskomfort, jest również nieciekawą wizytówką miejsca w którym mieszkamy. Jestem pewny, że przynajmniej raz w życiu byłeś w mieszkaniu w którym nieciekawie pachniało i pewnie do tej pory dobrze pamiętasz, że czas spędzony w tym miejscu nie był dla Ciebie przyjemny.

Przyczyny powstawania nieprzyjemnych zapachów
Przyczyn tych jest wiele, jednak do najpopularniejszych zalicza się:
• zapachy zwierząt domowych
• zapach dymu papierosowego
• zapach stęchlizny i zgnilizny
• zapach świeżej farby, lakierów i innych chemicznych produktów
• zapach pleśni i grzyba

Każdy z wymienionych powyżej rodzajów brzydkich zapachów ma swoją inną przyczynę, natomiast wszystkie skutkują tym samym, czyli unoszącą się nieprzyjemną wonią w naszym mieszkaniu.

Niechciany domownik
Niestety z zapachami jest tak, że potrafią one bardzo długo utrzymywać się w pomieszczeniu, a następnie przenikają do mebli, dywanów, wykładzin, ścian, tapicerowanych obić wersalek, kanap i foteli, stając się stałym i niechcianym gościem w naszym domu. Ich usuwanie sprawia wiele problemów, bowiem stosowanie różnych odświeżaczy czy preparatów chemicznych często jedynie czasowo maskuje nieprzyjemny zapach, a nie usuwa go na trwałe. Pewnie zgodzisz się ze mną, że jeszcze gorzej jest wtedy, gdy zapach chemicznych odświeżaczy łączy się z brzydkim zapachem, wtedy powstała woń jest wyjątkowo uciążliwa.

Brzydki zapach w domu. Zobacz jak go się pozbyć?
Pomyśl teraz, że któregoś dnia wchodzisz do swojego mieszkania, w którym wyczuwany jest jedynie świeży zapach. Co w tym momencie czujesz? Pewnie ulgę, radość i zadowolenie. Uwierz mi, że jest sposób, który jedynie w kilka godzin pozwoli skutecznie wyeliminować nieprzyjemne zapachy. Tym sposobem jest ozonowanie.

Dlaczego ozonowanie jest tak skuteczne?
Dlatego, że ozon jest gazem o bardzo silnych właściwościach utleniających i likwiduje cząsteczki powodujące nieprzyjemny zapach, a nie tuszuje ich. Gaz ten dociera wszędzie i dzięki temu skutecznie usuwa brzydkie zapachy. Nie musisz nic robić, ozon zrobi wszystko za Ciebie. Możesz oczywiście spróbować pozbyć się uciążliwych zapachów wykorzystując odświeżacze, neutralizatory zapachu w sprayu lub świecę zapachowe. Powinieneś jednak wiedzieć, że preparaty te jedynie zmieszają się z uciążliwym zapachem, ale nie wyeliminują jego przyczyn.

Co zyskasz dodatkowo?
Oprócz pozbycia się uciążliwego zapachu,
• zlikwidowane zostaną bakterie, wirusy i inne drobnoustroje, a także roztocza i pozostałe alergeny
• twoje mieszkanie będzie odświeżone i sterylne
• odstraszysz od swojego domu insekty i gryzonie, które nie znoszą zapachu ozonu
• wreszcie osiągniesz święty spokój i pewność że mieszkasz w bezpiecznym mieszkaniu, a to chyba najważniejsze

 

WAŻNE!!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, czy w Twoim przypadku ozonowanie przyniesie oczekiwany efekt, zadzwoń do nas. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje, a z doświadczenia wiem, że może wiele wyjaśnić. Tel. 53 53 54 525