Po ozonowaniu pomieszczenia przeznaczone dla gości uwolnione są od nieprzyjemnych zapachów, roztoczy, bakterii i zarazków.


Dlaczego Tak Niewielu Właścicieli Hoteli I Pensjonatów Dysponuje Zawsze Pachnącymi Pokojami Do Których Chętnie Powracają Klienci?

Domki letniskowe, pokoje hotelowe, pensjonaty, ośrodki wczasowe, gospodarstwa agroturystyczne, kwatery prywatne lub inne miejsca, które służą turystom do wypoczynku wymagają zachowania odpowiednich warunków w tym czystego powietrza. W warunkach dużej konkurencji dbałość o właściwy standard może okazać się ważnym argumentem przemawiającym za wyborem do wypoczynku konkretnego miejsca.

Jedną z przyczyn powodujących dyskomfort u gości są nieprzyjemne zapachy, m.in.: stęchlizny, dymu tytoniowego, pleśni, zgnilizny, wilgoci izwierząt. Zapachy te środkami chemicznymi są bardzo trudne do wyeliminowania bowiem osadzają się na ścianach, elementach drewnianych, materiałowych oraz wnikają w głąb mebli tapicerowanych. Kompleksowe odnowienie takiego pomieszczenia poprzez malowanie i wymianę mebli jest drogie i czasowo eliminuje pomieszczenie z użytku.

Nową i bardzo skuteczną metodą usuwania brzydkich zapachów jest ozonowanie pomieszczeń. W tej metodzie wykorzystuje się wyprodukowany przez generator ozon, który w formie gazu zwalcza brzydkie zapachy pozostawiając powietrze czyste i świeże. W przypadku pokoi hotelowych, gdzie liczy się czas, zanieczyszczenia można usunąć w niecałą godzinę. Po tym okresie miejsce to zmienia się w pełne świeżości z pachnącym powietrzem.

Regularne ozonowanie sterylizuje pomieszczenia, co ogranicza ryzyko zakażania bakteriami i wirusami przenoszonymi przez klientów korzystających z usług noclegowych. Jednocześnie usuwane są pleśnie, grzyby, insekty, roztocza i inne alergeny, a także różne szkodniki, bowiem ozon bardzo skutecznie eliminuje drobnoustroje.

WAŻNE!!
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, czy w Twoim przypadku ozonowanie pokoli hotelowych czy pensjontów przyniesie oczekiwany efekt, zadzwoń do nas. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje, a z doświadczenia wiem, że może wiele wyjaśnić. Tel. 53 53 54 525