Dezynfekujemy mieszkania przed i po sprzedaży. Dzięki temu eliminowane są brzydkie zapachy oraz wszelkie bakterie i wirusy.


Jak Tanio i Skutecznie Usunąć Niechciane i Uciążliwie Zapachy w Mieszkaniu, Które Utrudniają Jego Sprzedaż Zaledwie w Kilka Godzin?  

Częsty problem podczas sprzedaży mieszkania
Jeżeli sprzedajesz mieszkanie, to pewnie chciałbyś je sprzedać szybko i za wysoką cenę. Za pozyskane w ten sposób fundusze będziesz chciał kupić większe mieszkanie albo dom lub po prostu przeznaczyć je na inny ważny dla Ciebie cel. W opinii fachowców średni czas sprzedaży mieszkania w Polsce wynosi aż 114 dni, a więc dość długo. Okres ten może się znacznie wydłużyć, jeżeli w mieszkaniu przeznaczonym do sprzedaży występują różne uciążliwości, które zniechęcają klienta do jego zakupu.  

Dlaczego świeży zapach jest tak ważny?
W opinii wielu osób, nic tak nie odstrasza potencjalnego nabywcy jak brzydki zapach, który wyczuwany jest od samego wejścia do mieszkania. Dobre wrażenie na kupującym należy wywrzeć niezwłocznie po przekroczeniu przez niego progu mieszkania, bowiem o zakupie lokalu zwykle decyduje pierwsze kilkadziesiąt sekund!

Jakie są przyczyny nieprzyjemnych zapachów?
Są to głownie zapachy zwierząt domowych, dymu papierosowego, stęchlizny, zgnilizny, pleśni oraz świeżych farb i lakierów pozostałych po remoncie. Często powstają one również z powodu braku systematycznego wietrzenia, gromadzenia przedmiotów wydzielających brzydką woń, a także niskich standardów higienicznych właścicieli.

Dlaczego tak trudno pozbyć się brzydkich zapachów?
Nieprzyjemne zapachy potrafią bardzo długo utrzymywać się w pomieszczeniu. Osadzają się na ścianach wnikając w ich strukturę. Przenikają do szaf i znajdujących się tam ubrań. Wnikają w strukturę dywanów, wykładzin oraz mebli tapicerowanych. Próby ich usunięcia niejednokrotnie sprawiają wiele problemów. Częste wietrzenie i stosowanie różnych odświeżaczy czy neutralizatorów zapachów często jedynie czasowo maskuje, a nie usuwa brzydkiego zapachu na trwałe.

Jak skutecznie pozbyć się uciążliwych zapachów?
Wyobraź sobie teraz, że wchodzisz do mieszkania, które planujesz sprzedać i od samego progu nie wyczuwasz uciążliwego zapachu. Od razu wiesz, że lokal ten zyskał na swojej atrakcyjności i szybciej go sprzedasz. Ten efekt być może chwilowo osiągniesz intensywnie wietrząc mieszkanie (co w okresie zimowym jest dość kosztowne) a także stosując drogie i szkodliwe dla zdrowia środki chemiczne oraz sztuczne zapachy, które po połączeniu z brzydkim zapachem w efekcie i tak stworzą dość oryginalną woń zapachową.

To co dla Ciebie oferujemy to ozonowanie mieszkania, które szybko i skutecznie zlikwiduje uciążliwe zapachy. Ta naukowo potwierdzona metoda dezynfekcji jest bezpieczna i pozbawiona efektów ubocznych, bowiem mieszkanie po ozonowaniu i przewietrzeniu od razu nadaje się do użytkowania.

Co zyskasz dzięki ozonowaniu mieszkania?
Dzięki ozonowaniu usuniesz z domu nieprzyjemne i trudne do usunięcia zapachy.

Ale to  nie wszystko. Dodatkowo:

  • zlikwidujesz zapachy zwierząt domowych oraz dymu tytoniowego
  • pozbędziesz się roztoczy i innych alergenów, dzięki czemu ułatwisz życie alergikom i astmatykom
  • dokonasz sterylizacji pomieszczeń poprzez usunięcie wirusów, bakterii i innych zarazków. Jest to o tyle ważne, bowiem w przypadku zakupu używanego mieszkania nie masz pewności jakie standardy higieniczne utrzymywał poprzedni właściciel

WAŻNE!
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, czy w Twoim przypadku ozonowanie mieszkania przyniesie oczekiwany efekt, zadzwoń do nas. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje, a z doświadczenia wiem, że może wiele wyjaśnić. Tel. 53 53 54 525