Dezynfekcja, ozonowanie - Staszów

Proponujemy kompleksową dezynfekcję pomieszczeń przy pomocy skutecznej i nieuciążliwej metody ozonowania. Można ją zamówić także w Staszowie i na terenie całego powiatu staszowskiego. Wypełnianie pomieszczenia ozonem pozwala na higieniczne czyszczenie wnętrz z zarazków, grzybów, alergenów i drobnoustrojów. Po zabiegu pozbędziesz się ze swojego mieszkania lub siedziby firmy źródeł wielu niebezpiecznych chorób.

By przeprowadzić usługę ozonowania, należy uszczelnić i zamknąć wybrane pomieszczenia. Nie mogą w nim w tym czasie przebywać żadne osoby. Przy pomocy specjalnych urządzeń – generatorów ozonu – osiągamy we wnętrzu pomieszcenia duże stężenie tego gazu. Ozon wypełnia najgłębsze zakamarki i swoją mocą likwiduje niewidoczne dla oka formy życia, a także nieorganiczne cząstki powodujące brzydkie zapachy. Metoda jest bardzo skuteczna, a w dodatku przeprowadza się ją wyjątkowo szybko. Na pewno po dokładnym wywietrzeniu pokoi jeszcze tego samego dnia można do nich wrócić!

ozonowanie staszow

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów – ozonowanie w Staszowie

Po ozonowaniu pomieszczenia są nie tylko odkażone i wolne od wirusów, roztoczy czy drobnoustrojów. Ozon znakomicie nadaje się do uwalniania pomieszczeń od brzydkich zapachów. Dezodoryzacja przy pomocy O3 w domach, biurach, siedzibach firm i urzędach nadaje wnętrzom wyjątkową świeżość i zapach czystego powietrza. Ozonowanie w Staszowie pozwoli pozbyć się najczęstszych przykrych zapachów:

  • pleśni, grzyba i stęchlizny,
  • zapachów pochodzących od zwierząt domowych,
  • spalenizny i tłuszczu w kuchni
  • dymu papierosowego.

Wysoka skuteczność ozonowania polega m.in. na stuprocentowym usunięciu odorów. Po nasyceniu i wywietrzeniu pomieszczenia odczuwa się prawdziwą różnicę. W domach o szczególnie utrwalonych bukietach zapachów może być potrzebne powtórzenie zabiegów.

Dezynfekcja wnętrz odbywa się równocześnie z usuwaniem brzydkich zapachów. W ozonie zawarta jest dodatkowa cząsteczka tlenu, która odłącza się od reszty i dociera do najdrobniejszych żywych i nieożywionych drobin. Likwiduje je, a potem uwalnia się z pomieszczeń z wietrzeniem. O tym, jak dokładnie działa mechanizm ozonowania, napisaliśmy w artykule Usuwanie brzydkich zapachów.

Usuwanie zapachu spalenizny – Staszów i okolice

W kuchni co jakiś zdarza się przypalić mięso w garnku lub tłuszcz na patelni. Wystarczy zapomnieć o włączonych palnikach lub piekarniku – i gotowe! Oprócz konieczności szorowania naczyń pojawia się poważniejszy problem. Dym i charakterystyczny zapach spalenizny bardzo łatwo rozchodzi się po całym mieszkaniu. Zostaje nie tylko w ścianach, ale także chętnie osadza się na meblach, zwłaszcza tapicerowanych krzesłach, fotelach, sofach i kanapach. Narażone są na niego także dywany, zasłony i firany. Po incydencie najczęściej wietrzy się całe mieszkanie, ale z wnętrz udaje się usunąć jedynie zadymienie z powietrza. To, co zostało w tekstyliach, odkłada się, nawarstwiając problem coraz bardziej. Nieprzyjemne zapachy kuchenne są niezbyt komfortowe i powodują zakłopotanie, zwłaszcza gdy mają pojawić się goście. Warto pamiętać, że stałe przebywanie w takim środowisku może także zwiększać dyskomfort i narażać na uszczerbek na zdrowiu.

Profesjonalne czyszczenie ozonem - Staszów

Pierwsze ozonatory wykorzystywano przede wszystkim do higienicznego czyszczenia wnętrz samochodów. Ostatnio pojawiły się na rynku urządzenia o znacznie większej mocy, które są w stanie skutecznie czyścić domy, mieszkania i biura. Okazuje się, że zamówienie ozonowania raz na jakiś czas całkowicie rozwiązuje kwestię utrzymania wysokich standardów higieny w pomieszczeniu. Jego podstawowe zalety to:

  • zajmowanie się usługą przez specjalistów od początku do końca,
  • brak skutków ubocznych,
  • możliwość rezygnacji ze szkodliwych dla człowieka środków czyszczących,
  • krótki czas i szybki powrót lokatorów do mieszkania.

W tekście Właściwości ozonu pokazaliśmy wszystkie zalety ozonowania. Jeżeli interesuje Państwa ozonowanie w Staszowie, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz kontaktu z naszymi specjalistami.

Ważne:
Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy dzięki ozonowaniu można usunąć problem który wystąpił u Ciebie, zdzwoń do nas. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje. Tel. 53 53 54 525