Dokładna wycena usługi ozonowania ustalana jest indywidualnie i zależy od oczekiwanych przez Klienta efektów dezynfekcji. Dysponujemy profesjonalnymi generatorem dużej mocy, które produkują po 32 g ozonu na godzinę (32 000 mg/h) i pozwalają na dezynfekcję pomieszczeń o kubaturze do 700 m3. Dzięki temu usługa wykonywania jest szybko i skutecznie. W przypadku korzystania z urządzeń mniejszej mocy czas osiągnięcia odpowiedniego stężenia ozonu w pomieszczeniu oraz samo ozonowanie trwa dłużej.

Wykorzystywane przez nas generatory ozonu wyprodukowane są w Polsce. Są systematycznie serwisowane przez producenta, dzięki czemu posiadają gwarancję wytwarzania ozonu o deklarowanej wartości 32 g na godzinę oraz pracują niezawodnie w systemie ciągłym. Nie są to chińskie produkty kupione np. w serwisie AliExpress lub sprowadzone z Chin, które pozostają bez nadzoru producenta, a ich wydajność zwykle nie jest mierzona i z biegiem czasu ulega obniżeniu. Skutkiem tego może być problem w osiągnięciu wymaganego do dezynfekcji właściwego stężenia ozonou w pomieszczeniu.

W przypadku pozbycia się łatwych do usunięcia zapachów w pomieszczeniu do 30 m kw. wystarczy zwykle jedna godzina. Natomiast w większych pomieszczeniach, w których osiągnięcie odpowiedniego stężenia ozonu trwa dłużej lub w przypadku usuwania trudniejszych do zwalczenia zapachów czas pracy ulega zwiększeniu.

Orientacyjnie należy przyjąć, że cena 1 godziny pracy generatora ozonu to koszt 100 zł netto. Dokładny czas i cena ozonowania (w tym rabaty*) ustalane są na podstawie wywiadu telefonicznego lub podczas wizyty na miejscu.

Należy zaznaczyć, że w przypadku większych powierzchni lub konieczności osiągnięcia dużego stężenia ozonu, każde pomieszczenie należy ozonować osobno.

Dojazd do Klienta
- poza terenem Kielc – 1,20 zł / km

Rabaty i gratisy:
- dojazd do klienta na terenie Kielc – gratis
- ozonowanie kilku pomieszczeń w jednym budynku – rabat wyceniany indywidualnie

* - rabat przyznawany jest w sytuacji, gdy czas ozonowania przekracza 5 godzin

Rabaty nie obowiązują w przypadku, gdy ozonowanie odbywa się w niebezpiecznych warunkach lub w godzinach nocnych. W takich przypadkach cena ozobowania ustalana jest indywidualnie.