Parę słów o nas

Ozonowaniem zajmujemy się od 2015 roku, kiedy to zakupiliśmy pierwszy generator ozonu. To rewelacyjne urządzenie wykorzystujemy do dzisiaj. Produkuje ono 32 gramy ozonu na 1 godzinę i pozwala skutecznie dezynfekować i usuwać nieprzyjemne zapachy z obiektów o kubaturze nawet 700 m3. Dzięki temu możemy podejmować się usług ozonowania nie tylko w mieszkaniach czy domach, ale także w większych budynkach, biurowych czy użyteczności publicznej.

Wykorzystujemy generatory ozonu wyłacznie wyprodukowane w Polsce, które są systematycznie serwisowane przez producenta. Posiadają gwarancję wytwarzania ozonu o deklarowanej wartości 32 g na godzinę oraz pracują niezawodnie w systemie ciągłym. Nie korzystamy z tanich i wątpliwych chińskich urządzeń kupionych np. w serwisie AliExpress lub sprowadzonych z Chin. Powody opisujemy w artykule ceny ozonowania

Od początku naszej działalności zajmujemy się nie tylko rozwiązywaniem problemów związanych powstawaniem uciążliwych zapachów, ale też dezynfekcją pomieszczeń. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów, analizujemy przyczyny powstawania różnych odorów i proponujemy rozwiązania, które naszym zdaniem najlepiej pozwolą skutecznie usunąć zaistniały problem. A tych problemów jest naprawdę dużo, np.: smród spalonego mięsa w garnku czy piekarniku, zapach stęchlizny, grzyba, zadymienia po pożarze, palonego w domu tytoniu oraz wiele, wiele innych.

Potwierdzeniem skuteczności naszych działań jest rosnąca liczba Klientów, którzy po raz kolejny zlecają nam wykonanie usługi ozonowania. Zwykle pierwsza taka usługa miała na celu usunięcie uciążliwego problemu, natomiast kolejna związana już jest z poprawą komfortu mieszkania. Obejmuje ozonowanie, które ma na celu usunięcie występujących w każdym domu alergenów takich jak roztocza kurzu domowego lub zarazków, wirusów czy bakterii. Warto zaznaczyć, że po każdym ozonowaniu powietrze w pomieszczeniu jest czyste i świeże.

Z uznaniem obserwujemy, że z każdym rokiem coraz wiecej osób dowiaduje się o zaletach i właściwościach ozonwoania. Coraz wiecej ośób widzi w ozonowaniu możliwość rozwiazania problemów, z kórymi mają problem od wielu lat, dlatego z róznymi sytuacjami spotykamy się po raz pierwszy :)

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych Klientów.